Yeni Gelin 91. Bölüm izle - Sefa Osma

Yeni

Sende Tıkla Çekilişe Katıl !!!

Post Top Ad

10 Haziran 2018 Pazar

Yeni Gelin 91. Bölüm izle

Yeni Gelin dizi  farklı kültürlerle büyüyen aşık iki gencin evlendikten sonrasında ki hayatlarını, samimi ve komik bir üslupla izleyicinin beğenisine sunuyor. Yeni Gelin Bozok Aşireti’nin çağdaş ağası yakışıklı aşık prens Hazar ve yarı İspanyol yarı Türk güzeller güzeli Bella’nın samimi aşklarını ve gülünç ailelerini konu alıyor.


Yeni Gelin dizisinin başrolü Bella karakterini canlandıran Jessica May'in kim olduğunu merak edenler için "Show TV'nin yeni yabancı gelini Bella"haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Gelin Karakterleri

Show TV'de ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatan Yeni Gelin dizisi nin karakterlerini detaylı tanıyalım.

Bella Öztürk

Eğitimli bir ailede yetişen Bella, çok iyi niyetli ve sevecen olmakla kalmayıp aşkının arkasından Çukurova'ya gelecek kadar koca yüreklidir. Biraz sakar olmasına rağmen hayata olumlu yanıyla bakan Bella, konakta onun kuyusunu kazmak isteyenlere karşı bile hoş görülüdür.

Hazar Bozok

Bella’nın prensi, Bozok Aşireti’nin veliahtlarından olan Hazar mert bir delikanlıdır. Ailesi ile sevdiği kadın arasında kalmasına rağmen aşkın karşısına geçen her şeyi yeneceğini inanıyor, Bella'nın Prensi...

Kaan Bozok

Bozok Aşireti’nin bir öteki veliahtı ise Kaan ise şirketlerle ilgilenmektedir. Kardeşini çok sevsede içten içe hep Hazar’ı kıskanmıştır. Kaan, ona dayatılan hayatı kabul etmek zorunda kaldığı için minik bir pişmanlık duyar.

Kalender Bozok

Bozok aşiretinin reisi, koca aşireti dize getirmesine rağmen birbirinden eli maşalı 3 kadınla uğraşamıyor.

Möhteber Hanım

Kalender’in ilk karısıdır. Bozok’ların düşmanı Duran Aşiretinden olan Möhteber ile Kalender barış sağlamak için evlenmil olsalarda Kalender'in ev içinde devamlı bir savaş vardır.Möhteber'in yeni amacı ise Bella’nın bir an önce konaktan gitmesini sağlamaktır.

Zeynep Hanım

Kalender’in ortanca karısı olan Zeynep, işveli cilveli olandır. Kocasının en çok onu sevmiş olduğine inanan Zeynep, kadınlığını kullanarak Asiye'ye devamlı aşık atmaya çalışır. Planlarında ise Möhteber'e yanaşmak vardır.

Asiye Hanım

Bella'nın kaynanası olan Asiye ise biricik oğlu Hazar'ı kimseyle paylaşmak niyetinde değildir. Karadeniz kadını olan Asiye eğer düşmanınızsa mutlaka korkmanız gerekir.

Cumartesi akşamlarının gözdesi haline gelen Yeni Gelin eğlence ve kahkaha dolu yeni bölümleriyle Show TV ekranlarından sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Etiketler: yeni gelin konusu / yeni gelin son bölüm / yeni gelin oyuncular isimleri / yeni gelin dizisi / yeni gelin dizisi nerede çekiliyor / yeni gelin cemil kimdir / yenı gelın oyuncuların ısımlerı / yeni gelin yeni bölüm izle / yeni gelin çekimleri

Pages