Metin2 Yang Satın Al Ve Gücüne Güç Kat - Sefa Osma

Yeni

Home Top Ad

Post Top Ad

28 Ocak 2018 Pazar

Metin2 Yang Satın Al Ve Gücüne Güç Kat

Metin2 yang satın al ve gücüne güç kat

2005 yılından bu yana aktif olan Metin2  MMORPG oyunlarında bir dönem ülkemizce en çok oynanan oyunlardan birisiydi. Hâlâ daha oynanan ve oldukça ilgi duyulan bu oyunda yeni oyuncular için gelişmek epey bir zor olsada epincity yeni başlayan oyunculara bir çok yardımda bulundu ve bulunmaya da devam ediyor.


Karakterini geliştirebilmek için neler yapılabilir?
Oyunda gelişebilmek için gerekli olan metin2 yang ürününü sizler için çok uygun fiyatlara indirdik. Yeni başlayan oyuncuları düşünerek alışverişlerinizde sizlere fazladan bonus vererek daha hızlı gelişebilmeniz için yardımcı oluyoruz. Metin2 oyuncuları için oyunda en güçlü hesaba sahip olmak herkesin hayallerinden birisidir fakat oyunda sağlam bir hesaba sahip olmak için milyarlar harcamak gerekebiliyor. Böyle bir durumda hesabınızı geliştirebilmek amacıyla yola çıkarken harcadığınız parayı göz önünde bulundurunca epey bir masraflı olduğunu görünce çıktığınız yoldan geri dönmek zorunda kalabiliyorsunuz. Tüm oyuncular için metin2 oyununda uygun fiyatlandırma yaparak hayallerinizi gerçekleştiriyor ve oyunda ki eşya gelişiminizi sağlayabilmeniz için sizlere yararlı paylaşımlar da bulunuyoruz.
Nasıl ödeme yapabilirim?
Bakiye yüklemek için Havale, Bitcoin ve Kredi kartı ile size sunduğumuz güvenilir ödeme yötemlerimizi kullanabilirsiniz.  Sitemiz üzerinden %100 güvenli bir şekilde kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Ödemeleriniz Gpay alt yapısı tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır.
Havale ile ödeme yapabilmek için resimdeki banka adreslerimize göz atabilirsiniz.

Metin2 yang siparişi nasıl verilir?
Ödemenizi yapıp bakiyenizi yükledikten sonra yapmanız gereken tek şey anasayfa üzerinden metin2 yang sayfasına geçip istediğiniz serverde alıcağınız miktari yazıp satın al tuşuna basmanız.
Bir örneğini resim’de görebilirsiniz.


Siparişinizi verdikten sonra teslimat bölgesinde aldığınız miktardan biraz daha fazla yang sizlere bonus olarak ticaretten teslim edilir. Ticaretten teslim edilmesinin sebebi yang siparişlerinde yüksek ban riskini çok büyük bir oranda düşürmesidir. Daha detaylı bilgi için yang sayfamızı ziyaret edebilir gerekli açıklamarı okuyabilirsin isterseniz de canlı desteğimizden daha fazla bilgi talep edebilirsiniz.


Epincity - Lider E-pin ve Oyun Parası Satış Portalı

Post Bottom Ad

Pages