Metin2 Oyun Parası Olan Yang ve Ejder Parası Alışverişiniz İçin GoEpin - Sefa Osma

Yeni

Home Top Ad

Post Top Ad

28 Ocak 2018 Pazar

Metin2 Oyun Parası Olan Yang ve Ejder Parası Alışverişiniz İçin GoEpin

Go Epin Merhaba DreamFancy takipçileri sizlere adını fazla duymadığınız ama işlerini profesyonel yapan bir siteden bahsetmek istiyorum. 2016 Yılından beri hizmet veren ve işlerini gayet mükkemmel yapan bir yang sitesi.
Bildiğiniz üzere metin2 oyununda oyun parası yani yang çok değerli bir para birimidir, bu para birimini Dreamfancy üzerinden yayınladığımız hileler üzerinden bi miktar elde edebiliyorsunuz fakat elde edemeyeceğiniz yüksek miktardaki yangları satın almanız gerekmektedir. Burada işler sanal paradan gerçek paralara dönüşmekte. Online oyun sektöründe adını duyurmuş olan Goepin sizlere ucuz mu ucuz güvenilir mi güvenilir bir şekilde Metin2 yang satmak'da nasıl mı? aşağıdaki yazılarımı dikkatlice okuyun Metin2 oyunu dünyada ve türkiye'de 2007 yılından beri çok rağbet görmekte ve bu oyunda en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlardan birisi olarak sağlam adımlarla ilerlemektedir. Bildiğiniz üzere metin2'de en çok ihtiyaç duyulan ürün oyun parası olan yang'dır ve yang'a sahip olmak için sadece oyundaki kasılma bölgelerindeki yaratıkları kesmek gerekiyor. Fakat bu yaratıklardan elde edceğin yang seni memnun etmeyebilir çünkü elde ediceğin yang alıcağın eşyanın neredeyse binde biri kadar değil.
Peki ya böyle bir durumda yapılması gereken nedir dediğinizi duyar gibiyim. Yang alışverişi yaparak elde etmek istediğiniz miktarı dakikalar içerisinde envanterinizde görebilirsiniz böylelikle yang alıcağınız item her ne olursa olsun pazardan satın almanız yeterli olucaktır.
Metin2 yang satın almak için hangi adımları izlemelisiniz?
Öncelikle Google arama motoruna Goepin yazarak Goepin'e giriş yapın ve sağ köşede bulunan kayıt ol veya facebook ile giriş yap tuşuna basarak hemen üye olun.
Tüm üyelik işlemlerini titiz ve dikkatli bir şekilde yaptıkdan sonra yapmanız gereken kısım anasayfa çubuğunda bulunan ödeme yöntemleri kısmına tıklamak olucaktır.
Goepin'de bulunan zengin ödeme yöntemlerini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.
Go Epin
Sizlere sunulan bu ödeme yöntemleri ile üyeliğinize anında bakiye yükleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz herhangi bir sorun ve problem yaşadığınız anda sitenin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek ekibi sizlere yardımcı olmak için 7 günün 24 saati bekliyor olucak. Ödemenizi tamamlayıp üyeliğinize bakiyenizi aktardıktan sonra yapmanız gereken tek bir işlem kalıcak o işlemi yapmakda metin2 yang sayfasına geçiş yapıp satın almak istediğiniz miktarı yazıp satın al tuşuna basmak. Bir örneğini aşağıdaki resim de görebilirsiniz.
Go Epin Bu adımı yapmak tamamen çoçuk oyuncağı! evet gerçektenten çocuk oyuncağı kadar basit bir işlemi gerçekleştirdikden sonra yapmanız gerken tek işlem teslimat yerinde bekleyip satın aldığınız yang'ı teslim almak ve ardından istediğiniz iteme, eşyaya veya nesneye sahip olmak.
Eğer metin2 oyununa yeni başlıyorsanız ve hiçbir server hakkında bilgi sahibi değilseniz Goepin sizler için o server hakkında ticaretin ve ortalama oyuncu seviyelerini daha siz servere başlamadan yazdı ve bu bilgileri sizler için paylaştı. Bu bilgilere erişebilmek için de satışa sunulmuş serverlerin yanında bulunan siyah yuvarlak içerisinde bulunan iifadelerine tıklamak yeterli.

Tüm fiyatları daha yakından incelemek için goepin'nin metin2 yang sayfasını ziyaret et ve sende ucuzluğun ve kampanyalarla dolu bir platformun üyesi ol!


Post Bottom Ad

Pages